Informacje o sklepie

Firma rodzinna "KOBI" Spółka Jawna to ceniona marka obecna na polskim rynku od 1991 roku. Nasza działalność handlowa skupia się obecnie głównie na sprzedaży poprzez internetowy sklep e-kobi.pl. Mamy za sobą ponad trzy dekady doświadczeń w branży obuwniczej, począwszy od prowadzenia tradycyjnych sklepów stacjonarnych, aż po naszą obecność w internecie od 2010 roku, gdzie debiutowaliśmy na platformie Allegro.

Dzięki naszemu długoletniemu zaangażowaniu w branżę obuwniczą, wiemy, jak stworzyć atrakcyjną ofertę, która zadowoli całą rodzinę. Nasz wybór kolekcji oparty jest na najwyższej jakości produktach, innowacyjnym wzornictwie oraz zapewnieniu wygody i komfortu podczas użytkowania. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór obuwia znanych i cenionych marek, takich jak Tamaris, Rieker,  Artiker Relaks, Inblu, dr. Brinkmann, dr Orto, Bioeco, Emu a także wiele innych.

Nasza oferta to nie tylko różnorodność obuwia, ale także dodatkowe produkty, które pomogą w pielęgnacji i utrzymaniu obuwia w doskonałym stanie. Dla nas liczy się nie tylko sprzedaż, ale również satysfakcja naszych klientów. Dlatego też udostępniamy bogaty wybór akcesoriów obuwniczych, idealnie uzupełniających Twoje zakupy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą internetową ofertą na e-kobi.pl, gdzie kontynuujemy naszą misję dostarczania wysokiej jakości obuwia i akcesoriów dla wszystkich pokoleń.

Życzymy udanych zakupów.

firma KOBI

pixel