Zapiętki do butów

( ilość produktów: 3 )

W celu lepszego dopasowania obuwia do anatomicznego kształtu stóp, przede wszystkim z myślą o ochronie wrażliwych fragmentów skóry w okolicach pięty i ścięgna Achillesa, do oferty sklepu e-kobi.pl wprowadziliśmy różnorodne zapiętki do butów. To w większości przypadków samoprzylepne ochraniacze na pięty przeznaczone do naklejenia w zapiętkach butów, od strony wewnętrznej.

Samoprzylepne zapiętki do butów

Do dyspozycji osób poszukujących miękkich ochraniaczy na pięty, do niewyrobionych, sztywnych lub źle wyprofilowanych butów, przygotowaliśmy różnorodne zapiętki do butów samoprzylepne. Znajdziesz w tym miejscu ochraniacze skórzane uzupełnione wąskim paskiem taśmy klejącej oraz zapiętki żelowe do butów każdego rodzaju, przeznaczone do wielokrotnego użycia, zmywalne, a zatem łatwe do utrzymania w czystości. Samoprzylepne zapiętki w butach przylegają do cholewy i nie przemieszczają się podczas chodzenia. Dzięki temu okolice ścięgien Achillesa są lepiej chronione przed otarciami i bolesnymi odciskami.

Uniwersalne zapiętki do butów wszystkich typów

Jeśli chodzenie w nowym obuwiu sprawia dyskomfort, buty zsuwają się z pięt, powodują otarcia lub odciski, uniwersalne zapiętki do butów pomogą rozwiązać problem. W ofercie naszego sklepu znajdziesz również żelowe zapiętki do za dużych butów, które pomogą usztywnić stopę w cholewie i tym samym zwiększą komfort chodzenia. Uniwersalne, żelowe i skórzane zapiętki z warstwą taśmy klejącej można stosować w butach niemal każdego rodzaju, z pełną lub częściową cholewą przytrzymującą piętę. To przydatne akcesoria obuwnicze dla mężczyzn, kobiet i dzieci, zwłaszcza podczas pierwszych dni użytkowania nowego, jeszcze niedopasowanego obuwia.

Chroń pięty i okolice ścięgien Achillesa przed bolesnymi otarciami i odciskami, podklejając tylną część cholewy butów specjalnym rodzajem wypełniających, miękkich pasków. Żelowe i skórzane zapiętki do butów pomogą w lepszym dopasowaniu obuwia do stóp, w pozytywny sposób wpływając na komfort chodzenia w butach nowych, nieco za dużych lub niewłaściwie wyprofilowanych.

pixel