Torby podróżne i walizki na kółkach

( ilość produktów: 1 )

Spakowanie się na urlop lub służbową delegację będzie znacznie łatwiejsze, jeśli wcześniej zaopatrzysz się w dedykowane takim wyjazdom, funkcjonalne i trwałe torby podróżne. Sklep e-kobi.pl dysponuje rozbudowanym katalogiem produktów stworzonych z myślą o podróżowaniu wszelkimi ogólnodostępnymi środkami transportu, od samochodów osobowych zaczynając, przez pociągi, a na samolotach kończąc. Sprzedajemy walizki na kółkach, mniejsze torby pokładowe, a nawet pokrowce na elegancką odzież.

Z naszymi torbami podróżujesz wygodniej!

Niezależnie od tego, czy chętniej sięgasz po torby podróżne miękkie, czy twarde, w ofercie naszego sklepu znajdziesz bogaty wybór modnych walizek wielu renomowanych producentów, w niezwykle korzystnych cenach. Sprzedajemy walizki podróżne duże, średnie i małe, w tym niewielkie, funkcjonalne teczki z paskiem o regulowanej długości, które są traktowane jako rodzaj bagażu podręcznego - ze względu na mały rozmiar walizka pokładowa może być wniesiona do samolotu. Oczywiście podstawą naszej oferty są znacznie większe walizki na kółkach. To sprzęt, dzięki któremu możesz zabrać ze sobą na wczasy wszystkie potrzebne Ci akcesoria. Duże walizki to odpowiedni wybór na tygodniowy lub dłuższy urlop. Jeśli wybierasz się w kilkudniową podróż służbową lub planujesz weekendowy wyjazd turystyczny, lepszym wyborem może okazać się walizka podręczna, średnia lub mała, najlepiej z funkcją przenoszenia na ramieniu. W tym przypadku można sięgnąć również po walizkę z kółkami i wysuwaną rączką - to sprawdzony wybór, gdy podróżujesz samolotem lub pociągiem.

Przygotuj się do wakacji, zamawiając torby podróżne dla całej swojej rodziny! Gdy planujesz dłuższy wyjazd, od razu zamów komplet walizek różnej wielkości, co pomoże w spakowaniu wszystkich potrzebnych akcesoriów. Jeśli potrzebujesz czegoś mniejszego i wygodniejszego, będziemy mieli dla Ciebie szeroki wybór bagaży podręcznych. Sprzedajemy walizki na kółkach i torby z paskiem do noszenia na ramieniu. Przyjrzyj się naszemu asortymentowi i złóż zamówienie na interesujące Cię artykuły.

pixel