Środki czyszczące do butów

( ilość produktów: 1 )

W usunięcie nieestetycznych plam oraz innych zabrudzeń z podeszwy lub cholewy pomogą profesjonalne środki do czyszczenia butów. Cleanery rozpuszczają różnego rodzaju zanieczyszczenia, odnawiają gumę, tym samym przywracając butom niezwykle atrakcyjny wygląd. To środki w sprayu lub w formie delikatnej pianki, a zatem ich użycie jest niezwykle proste, a efekt działania bardzo szybki. Poznaj nasze produkty i zamów ich wybrane rodzaje.

Środki do czyszczenia butów i preparaty dezynfekujące 

Korzystając z naszej oferty, możesz zaopatrzyć się nie tylko w środki do czyszczenia butów, ale i w profesjonalne preparaty do dezynfekcji dłoni oraz różnego rodzaju powierzchni. Oferujemy preparaty o właściwościach antybakteryjnych i antywirusowych, w tym produkty z nanocząsteczkami srebra, które zapobiegają rozwojowi drobnoustrojów. Poza tym znajdziesz tu także klasyczne środki, dzięki którym codzienna pielęgnacja butów stanie się znacznie łatwiejsza. Prezentowane Cleanery pomogą w usuwaniu zabrudzeń z powierzchni gumowych i syntetycznych materiałów, z jakich najczęściej wykonane są podeszwy butów sportowych. Poradzą sobie z plamami na skórach naturalnych i ekologicznych, zamszowych i nubuku. Dzięki nim codzienna pielęgnacja butów skórzanych i tekstylnych będzie łatwiejsza, a tym samym zyskasz możliwość cieszenia się ich nienagannym wyglądem każdego dnia. Wypróbuj oferowane przez nas środki do czyszczenia butów, a szybko przyzwyczaisz się do oferowanego przez nie komfortu codziennej pielęgnacji obuwia. Oczywiście w sklepie czekają na Ciebie również inne akcesoria do pielęgnacji butów, w tym szczotki, czyściki, pasty do butów czy impregnaty.

Kupując sprawdzone środki do czyszczenia butów, dbasz o atrakcyjny wygląd obuwia bez ryzyka jego uszkodzenia. W sklepie e-kobi.pl czekają na Ciebie markowe produkty do pielęgnacji butów wszystkich typów. Znajdziesz w tym miejscu bezpieczny w użyciu preparat do czyszczenia nubuku i zamszu, środek do skór naturalnych i syntetycznych, butów tekstylnych, do pielęgnacji gum i tworzyw sztucznych. Skorzystaj z oferty i zamów potrzebny Ci produkt.

pixel