Renowatory do butów

( ilość produktów: 4 )

Odświeżające kolor, zapewniające wysoki poziom ochrony przed nieestetycznymi plamami, zaciekami i wilgocią, markowe renowatory do butów to sprawdzone środki przeznaczone do okresowej pielęgnacji obuwia wykonanego ze skór zamszowych, nubuku i tekstyliów. W ofercie sklepu e-kobi.pl znajdziesz wiele profesjonalnych preparatów, które zadbają o wygląd i trwałość butów wszystkich typów. Sprawdź nasze akcesoria obuwnicze i zamów produkt dopasowany do swoich potrzeb.

Dzięki renowatorom odświeżysz kolor butów! 

Niektóre rodzaje materiałów są szczególnie podatne na zabrudzenia i bez stosowania odpowiednich środków pielęgnacyjnych, zachowanie ich w dobrym stanie technicznym jest niezwykle trudne. Stosując profesjonalny renowator do zamszu, nubuku i tekstyliów, zabezpieczysz buty przed wilgocią i nieestetycznymi plamami, a przy okazji odświeżysz ich naturalny kolor. Renowatory do butów odżywiają skórę, ale nie ograniczają jej przewiewności. Przywracają i wzmacniają naturalny kolor obuwia, dzięki czemu odzyskuje ono pierwotny, atrakcyjny wygląd. Warto jedynie pamiętać, by prezentowany renowator do butów skórzanych marki Kaps nie był stosowany na skóry syntetyczne, gładkie i lakierowane, bo może trwale zmienić ich kolor. W ofercie naszego sklepu znajdziesz również granatowy renowator do butów zamszowych i wykonanych z nubuku marki PALC. To środek o właściwościach koloryzujących, który nie tylko odnawia kolor, ale także konserwuje i pielęgnuje, chroni buty przed wilgocią i zapobiega ich szybkiemu, ponownemu zabrudzeniu. Dostępne renowatory do butów to preparaty w sprayu, niezwykle proste i wygodne w użyciu.

Miłośnikom obuwia wykonanego ze skór zamszowych i nubuku polecamy sprawdzone środki do ich pielęgnacji i odnawiania koloru. Znajdziesz w tym miejscu profesjonalne renowatory do butów wielu typów, w tym do kozaków i trzewików. W sklepie znajdziesz również specjalne preparaty do konserwacji obuwia wykonanego ze skór licowych, impregnaty do skór syntetycznych i tekstyliów, pasty do butów i wiele więcej. Dbaj o swoje obuwie z naszą firmą. Zapraszamy!

pixel