Czyściki do butów

( ilość produktów: 4 )

W pielęgnacji delikatnych materiałów, w tym skór zamszowych i welurowych, pomogą Ci profesjonalne czyściki do butów. Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić również specjalne gąbki nasączone naturalnymi woskami i sylikonem, przeznaczone do pielęgnacji obuwia wykonanego z gładkich skór naturalnych lub syntetycznych. Dzięki ich regularnemu stosowaniu Twoje buty będą nie tylko nienagannie czyste, ale i lepiej zabezpieczone przed kurzem oraz innymi zabrudzeniami.

Lśniące buty każdego dnia dzięki czyścikom! 

Pamiętaj, że buty są Twoją wizytówką. Warto zatem o nie odpowiednio zadbać, sięgając po profesjonalne preparaty do ich codziennej pielęgnacji i konserwacji. W sklepie e-kobi.pl znajdziesz różnorodne akcesoria obuwnicze, w tym wiele preparatów chemicznych dedykowanych impregnacji, renowacji i czyszczeniu butów wszystkich typów. Są to m.in. oferowane przez nas specjalne czyściki do butów. To rodzaj niewielkich gąbek, które działają podobnie jak szczotki. W odróżnieniu od nich, standardowo nasączone są jednak specjalnymi preparatami przeznaczonymi do pielęgnacji obuwia określonego typu. Odpowiednio dobrany czyścik do butów pozwoli zatem nie tylko skutecznie oczyścić powierzchnię cholewy, ale także zabezpieczy ją przed ponownym szybkim zabrudzeniem. W sklepie znajdziesz m.in. czyściki do butów z naturalnymi woskami i sylikonami, które sprawdzą się przy pielęgnacji obuwia skórzanego i syntetycznego o gładkiej powierzchni. Dzięki antystatycznym właściwościom oczyszczony przy ich pomocy but staje się mniej podatny na nowe zabrudzenia, a gdy się pojawią, zdecydowanie łatwiej jest je usunąć.

Zadbaj o atrakcyjny wygląd obuwia codziennego i eleganckiego, stosowanego przy specjalnych okazjach, do jego pielęgnacji wykorzystując profesjonalne środki czyszczące. Skorzystaj z oferty przygotowanej przez nasz sklep internetowy i zamów czyściki do butów o gładkiej powierzchni cholewy lub wykonanych z przyjemnego w dotyku zamszu czy weluru. To sprawdzone akcesoria, które gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa czyszczonym butom. Zamawiaj to, co najlepsze!

pixel