Podpiętki do butów

( ilość produktów: 5 )

Stworzone z myślą o odciążeniu stóp, żelowe i skórzane podpiętki do butów pomagają w optymalnym rozłożeniu ciężaru ciała na podeszwie, amortyzują mikrowstrząsy towarzyszące poruszaniu się po twardym podłożu, delikatnie unoszą pięty i stabilizują stopy w butach, co przekłada się na większą wygodę i bezpieczeństwo chodzenia. W ofercie sklepu e-kobi.pl znajdziesz transparentne podpiętki wykonane z elastycznego tworzywa o właściwościach żelu oraz miękkie wkładki skórzane.

Częściowe wkładki unoszące i stabilizujące pięty

Jeśli obuwie nie jest idealnie dopasowane pod względem rozmiaru, w bucie jest luz lub użytkownik butów szuka sposobu na odciążenie stóp, dobrym wyborem jest inwestycja w uniwersalne wkładki do butów podpiętki. To specyficzny rodzaj częściowych wkładek przeznaczonych do montażu w tylnej części buta. Podpiętki do butów od spodu najczęściej uzupełnione są taśmą klejącą, dzięki czemu nie przesuwają się podczas chodzenia i w optymalny sposób stabilizują oraz odciążają stopy. Żelowe podpiętki do butów są przezroczyste, a dzięki temu bardzo dyskretne. W związku z tym można używać ich w obuwiu odkrytym. Częściowe wkładki skórzane lepiej sprawdzają się w obuwiu pełnym.

Amortyzujące podpiętki do butów

Podstawową funkcją realizowaną przez podpiętki do butów jest stabilizacja i uniesienie pięt w celu lepszego rozłożeniu ciężaru ciała i ochrony stóp przed przeciążeniem. Żelowe i miękkie wkładki skórzane (podpiętki) pomagają również amortyzować wstrząsy, na jakie wystawione są stopy osób chodzących po twardym podłożu. To polecane akcesoria do butów dla osób wykonujących prace stojące, turystów i tych wszystkich, którym zależy na odciążeniu stóp podczas codziennych spacerów, wyjść do sklepów lub na miasto.

Skorzystaj z bogatej oferty naszego sklepu obejmującej różnorodne akcesoria obuwnicze. Zamów żelowe lub skórzane, umiejętnie wyprofilowane podpiętki do butów dla siebie lub swoich bliskich. Dzięki nim możesz odciążyć przemęczone stopy i zmniejszyć ryzyko urazów spowodowanych chodzeniem po nierównym, twardym podłożu.

pixel