Prawidła do butów

( ilość produktów: 2 )

Właściwie zabezpieczone i odpowiednio przechowywane buty przez długi czas zachowają swój atrakcyjny, oryginalny wygląd. Jeśli zależy Ci na tym, by nowe kozaki, botki czy trzewiki nie straciły pierwotnego fasonu, wyposaż się w odpowiednio wyprofilowane prawidła do butów. Korzystając z pośrednictwa naszego sklepu, możesz zaopatrzyć się w szereg kosmetyków i różnego rodzaju akcesoriów obuwniczych. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz coś dla siebie.

Jakie prawidła do butów oferujemy?

Dysponujemy szeregiem produktów do pielęgnacji i konserwacji obuwia niemal każdego typu. W ofercie naszego sklepu znajdziesz również różnorodne akcesoria do butów, dzięki którym codzienne użytkowanie i przechowywanie obuwia będzie nie tylko łatwiejsze, ale i znacznie bardziej bezpieczne. Doskonałym przykładem takich akcesoriów są prawidła, czyli specjalne wypełniania do cholewy buta, dzięki którym nie ulega on odkształceniu, a tym samym nie traci oryginalnego fasonu i się nie niszczy podczas przechowywania w pudełku lub w szafie. Sprzedajemy prawidła plastikowe, które nie reagują z materiałami, z jakich zwykle wykonuje się cholewy butów. Poza tym plastik jest lekki i delikatny, dzięki czemu ryzyko przypadkowego uszkodzenia cholewy jest minimalne. Prezentowane akcesoria sprawdzą się nie tylko podczas przechowywania butów, ale i przy ich delikatnym rozciąganiu. Prawidła do rozciągania butów pozwolą w niewielkim stopniu wydłużyć skórzaną cholewę, dzięki czemu odrobinę za małe buty można dopasować do rozmiaru swoich stóp. To rozwiązanie, które najlepiej sprawdzi się w przypadku obuwia skórzanego, takiego jak półbuty, baleriny czy trzewiki.

Sklep internetowy e-kobi.pl dysponuje rozbudowanym asortymentem produktów do pielęgnacji i konserwacji obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego. Poza tym sprzedajemy również drobne akcesoria, które pomagają w codziennym użytkowaniu butów. Są to m.in. prezentowane w tym miejscu prawidła do butów, a także takie sprzęty jak łyżki do butów czy szczotki do ich czyszczenia. Poznaj pełną gammę produktów, jakie oferujemy i zamów wybrane ich rodzaje.

pixel