Półwkładki do butów

( ilość produktów: 6 )

Jeśli szukasz akcesoriów, które zwiększą komfort chodzenia w obuwiu na wysokim obcasie, zapoznaj się z naszą ofertą na półwkładki do butów damskich, takich jak czółenka. To odpowiednio wyprofilowane, wykonane z perforowanej skóry naturalnej lub elastycznego żelu akcesoria, które zapewniają uczucie miękkości podczas chodzenia po twardym podłożu. Dzięki nim nacisk na palce stóp rozkłada się w bardziej równomierny sposób, co zmniejsza dyskomfort.

Jakie półwkładki do butów polecamy?

Zastosowanie dodatkowej wkładki to sposób na zmniejszenie ryzyka otarć i bolesnych odcisków, a także na lepsze dopasowanie buta do anatomicznego kształtu stopy. W ofercie internetowego sklepu z butami e-kobi.pl znajdziesz różnorodne akcesoria obuwnicze, w tym wiele typów wkładek o zróżnicowanej konstrukcji. W tym miejscu prezentujemy niezwykle charakterystyczne półwkładki do butów na obcasie, pasujące zarówno do obuwia wieczorowego, jak i codziennego. W większości przypadków są to wkładki żelowe, wykonane z elastycznego materiału, który z łatwością dopasowuje się do anatomicznego kształtu stóp, tym samym znacząco zwiększając komfort chodzenia. Prezentowane półwkładki żelowe do butów zostały wyposażone w warstwę samoprzylepną, co zapobiega ich samoczynnemu przesuwaniu się w bucie podczas chodzenia. W ofercie przygotowanej przez nasz sklep internetowy znajdziesz także skórzane półwkładki do butów typowo damskich, zwłaszcza do czółenek na wysokim obcasie, z pianką lateksowa, która zapewnia dobrą amortyzację, zmniejszając nacisk na palce i tym samym zwiększając komfort chodzenia po twardych nawierzchniach.

Paniom na co dzień korzystającym z obuwia na wysokim obcasie polecamy żelowe i skórzane półwkładki do butów. Tego typu akcesoria przydadzą się również w innych rodzajach butów wyposażonych w dość wysoki obcas. Poza tym znajdziesz tu także żelowy, przeznaczony do wielokrotnego użytku klin międzypalcowy, elastyczny separator czy przelotkę żelową dla osób z płaskostopiem poprzecznym. Przyjrzyj się całości naszej oferty i zamów potrzebne Ci akcesoria do butów.

pixel