ViGGaMi

( ilość produktów: 80 )

kobi, e-kobi, logo marki Wojtyłko

Jeśli szukasz modnego obuwia dziecięcego, zapoznaj się z bogatym asortymentem produktów polskiej marki ViGGaMi. Istniejąca od 1992 roku firma specjalizuje się w produkcji butów dedykowanych najmłodszemu pokoleniu odbiorców. To przede wszystkim gwarantujące wysoki komfort codziennego użytkowania buty do szkoły, przedszkola i domu, do zabaw na świeżym powietrzu, dla dziewczynek i chłopców w różnym wieku.

Modne wzornictwo, wygoda i trwałość charakteryzują ViGGaMi

Wyposażone w różne rodzaje regulowanych zapięć, usztywniane zapiętki o optymalnie dobranej wysokości i szerokie czubki buty ViGGaMi oferowane są przez nasz sklep w niezwykle bogatym wyborze atrakcyjnych modeli. Znajdziesz w tym miejscu modne kapcie dziecięce w wielu popularnych rozmiarach i różnych stylach wykonania, w kolorach dopasowanych do potrzeb kilkuletnich dziewczynek i chłopców, niekiedy z cholewami uzupełnionymi ciekawym zdobieniem nadającym kapciom niezwykle oryginalny charakter. Marka ViGGaMi dba o komfort najmłodszych, dlatego prezentowane buty projektowane są w ten sposób, by zanadto nie ściskać dziecięcych palców, zapewnić wysoki komfort wyzuwania i zapobiegać samoczynnemu zsuwaniu się butów ze stóp podczas zabawy. Oferowane przez nasz sklep kolorowe kapcie ViGGaMi dostępne są w wersjach z zapięciem na klamerkę, elastyczną gumkę, trwałe rzepy i klasyczne sznurowadła. Standardowo wyposażone są w płaskie podeszwy i tekstylne cholewy, które chronią przed nadmiernym poceniem się stóp w bucie. Dla poprawy wentylacji firma ViGGaMi stworzyła specjalną konstrukcję podeszwy wypełnionej stożkowymi otworami, co sprzyja odprowadzaniu nadwyżek ciepła na zewnątrz butów.

Buty dla dzieci ViGGaMi

Postaw na dziecięce obuwie polskiej marki, sięgając po oryginalne produkty firmy ViGGaMi. To porządnie wykonane, atrakcyjne wizualnie, wygodne i przystępne cenowo buty dziecięce dedykowane przedszkolakom i uczniom pierwszych klas szkół podstawowych. Zapoznaj się z całością oferty sklepu e-kobi.pl i zamów modne kapice dla swojego dziecka. W sklepie znajdziesz również wiele innych rodzajów obuwia dziecięcego. Zapraszamy!


pixel