Befado Dr Orto

( ilość produktów: 158 )

Logo marki Befado Dr-Orto, sklep internetowy e-kobi.pl

Linia obuwia profilaktyczno-ortopedycznego Befado Dr Orto dedykowana jest osobom z różnego rodzaju dysfunkcjami i chorobami stóp, w tym osobom ze stopami wrażliwymi na ból, cierpiącym na tzw. stopę cukrzycową czy dotkniętym zmianami reumatoidalnymi w obrębie stawów palców stóp lub kości śródstopia. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu buty ortopedyczne Dr Orto gwarantują większy komfort chodzenia, chroniąc przed nadmiernym uciskiem i odgnieceniami. Sprawdź, co oferujemy!

Jakie obuwie marki Befado Dr Orto polecamy?

Do dyspozycji klientów sklepu e-kobi.pl przygotowaliśmy wiele modeli butów profilaktyczno-ortopedycznych polskiej marki Befado Dr Ordo. Mamy zarówno buty profilaktyczne damskie, jak i męskie, dostępne w dużej różnorodności atrakcyjnych wzorów, wersji kolorystycznych i rozmiarów. Buty Dr Orto wykonane są z miękkich materiałów włókienniczych o dobrych właściwościach higienicznych (wyściółka w niektórych modelach butów została uzupełniona o antybakteryjne jony srebra), z obszerną cholewą chroniącą przed odgnieceniami, z szerokim i wysokim czubkiem, który zabezpiecza przez nadmiernym uciskiem palców, a także z niezwykle sprężystą podeszwą, która oferuje dobrą amortyzację, zabezpieczając przed urazami natury mechanicznej. Cechą wyróżniającą oryginalne buty profilaktyczne męskie i damskie tej marki jest minimalna ilość przeszyć, co ma chronić przed bolesnymi otarciami i uciskiem. Dzięki przemyślanej konstrukcji i dobrej jakości wykonania buty ortopedyczne tej marki cieszą się sporym zainteresowaniem odbiorców nie tylko w naszym kraju, ale i za granicą.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na wygodne kapcie Befado oraz na pozostałe modele oryginalnego obuwia profilaktyczno-ortopedycznego Befado Dr Orto. Wybierz model butów o konstrukcji cholewy idealnie dopasowanej do własnych potrzeb, z wkładką chroniącą przed odciskami i zmianami troficznymi skóry. Marka Dr Orto to gwarancja komfortu dla osób ze schorzeniami stóp! Sprawdź nas i zamów buty w odpowiednim rozmiarze. Zapraszamy na zakupy!


pixel