Jakie buty dla osób pracujących w pozycji stojącej?

2021-10-11
Jakie buty dla osób pracujących w pozycji stojącej?

Zastanawiasz się, jakie buty są odpowiednie do pracy stojącej, zwłaszcza w przypadku wielogodzinnych zmian? W tym poradniku podpowiadamy, jak uniknąć błędów i zagwarantować sobie komfort i zdrowie dzięki butom profilaktycznym.

Odpowiednie buty zdrowotne do pracy stojącej - dlaczego to takie ważne?

Wybór odpowiedniego obuwia do pracy stojącej jest szalenie ważny. Wielogodzinne stanie może bardzo obciążać kręgosłup, powodować powstawanie żylaków, nie wspominając o efekcie “ciężkich nóg” i odciskach. Jeśli chcesz uniknąć problemów ze zdrowiem, koniecznie zadbaj o inwestycję w modele butów profilaktycznych, które nawet po wielu godzinach zapewniają maksymalny komfort. Jeśli chcesz poznać najlepsze z nich, czytaj dalej!

Buty profilaktyczne - najlepszy wybór dla pracujących na stojąco

Wielogodzinna praca w pozycji stojącej, na przykład w sklepie, szpitalu czy w punkcie usługowym, potrafi naprawdę zmęczyć nie tylko nogi, ale też cały kręgosłup. Dyskomfort zmniejszysz, jeśli postawisz na profilaktyczne buty Inblu lub Dr. Brinkmann, które zostały zaprojektowane z troską o anatomię. Odpowiednio skonstruowana podeszwa i cholewka sprawiają, że ciężar stopy się rozkłada, a Ty kompletnie nie czujesz, że stoisz od kilku godzin! Zobacz modele klapków czy krytych butów Inblu, które są polecane przez ortopedów, ale wyglądają tak stylowo, jak obuwie z Twojej ulubionej sieciówki. Ukłonem w stronę elegantek są buty Brinkmann w modnych kolorach lub z kwiatowymi deseniami.

Miękkie buty zdrowotne Befado Dr Orto

Befado Dr Orto to bardzo ceniona marka obuwnicza, która zajmuje się produkcją butów idealnych do misji specjalnych – takich jak wielogodzinne stanie w pracy. Wśród propozycji, jakie znajdziesz w naszym sklepie, warto wziąć pod uwagę przede wszystkim lekkie półbuty profilaktyczne z elastyczną cholewką, trwałą antypoślizgową podeszwą z tworzywa EVA i z wkładką z systemem Super Comfort, która minimalizuje odczuwanie bólu nóg. Możesz wybrać model wsuwany albo zapinany na wygodny rzep – to propozycja dla wszystkich tych, którzy w pracy chcą dobrze wyglądać, ale przede wszystkim stawiają na komfort.

Stylowe, ale przede wszystkim wygodne – takie powinno być obuwie noszone podczas wielu godzin stania w pracy. Zajrzyj do naszego sklepu i odkryj propozycje butów Inblu i innych marek.

pixel