Zimowe buty dla malucha – propozycje od marki Wojtyłko

2019-12-10
Zimowe buty dla malucha – propozycje od marki Wojtyłko

Wybór zimowych butów dla dziecka to nie lada wyzwanie. Buty muszą być nie tylko ciepłe, ale i wyjątkowo bezpieczne – śnieżna pogoda sprzyja bowiem nieszczęśliwym upadkom. Z pomocą na szczęście przychodzi marka buty Wojtyłko, prezentująca pełną kolekcję jakościowych butów dziecięcych na zimę.

Większość rodziców z pewnością słyszała już kiedyś o obuwiu Wojtyłko. Buty te produkowane są ze specjalnym przywiązaniem uwagi do zaleceń ortopedów dziecięcych. Kilka wyróżnień w ramach konkursu Konsumencki Lider Jakości sprawia, że wybierając modele tej firmy mamy gwarancję nie tylko jakości, ale i dostosowania obuwia do delikatnej stopy dziecka.

Zimowe buty od Wojtyłko

Pośród zimowych propozycji marki Wojtyłko znajdziemy zimowe buty dla każdego z naszych milusińskich. Warto zainwestować w przynajmniej dwa modele, takie jak ocieplane śniegowce na najchłodniejsze dni oraz tak zwane buty „przejściowe”, które sprawdzą się podczas trochę wyższych temperatur. Pierwszym z polecanym przez nas modeli są ocieplane trzewiki dziecięce. Wnętrze trzewików w całości ocieplone jest miękkim futerkiem, co gwarantuje ciepło; a specjalny montaż języka zabezpiecza przed dostaniem się śniegu do wnętrza butów. Rodzicom i dzieciom spodoba się praktyczne zapięcie na rzepy. Nie tylko ułatwia ono wzucie, ale i stabilizuje kostkę, dopasowując but jeszcze lepiej do stopy. Zaletą jest też specjalna antypoślizgowa podeszwa, chroniąca dziecko przed przypadkowym upadkiem. Model występuje w kilku wariantach kolorystycznych.

Śniegowce Wojtyłko - idealne na zimę

Podczas silnych opadów śniegu nie ujdzie obejść się bez porządnych śniegowców. Również takie buty znajdziemy w asortymencie marki. Każdy modny przedszkolak z chęcią ubierze na sanki śniegowce dziecięce dekorowane aplikacją z zimowego, disnejowskiego filmu. Dolna część ich cholewki stanowi całość z podeszwą, co zapewnia wysoką nieprzemakalność. Warstwa wewnętrzna jest ocieplana futerkiem, a buty można dodatkowo zabezpieczyć praktycznym ściągaczem. Inną propozycją są granatowo-niebieskie śniegowce z praktycznym zapięciem na rzep i usztywnionymi zapiętkami stabilizującymi chód dziecka.

Zima to również czas pluchy spowodowanej topniejącym śniegiem oraz opadami deszczu. Nie ma lepszego obuwia na takie dni niż sprawdzone kalosze dziecięce. Te zakupić można w niemal każdej kolorystyce. Część jest też dodatkowo zdobiona atrakcyjnymi wzorami – tak jak dekorowane piłkami nożnymi granatowe kalosze Wojtyłko. Buty również zabezpieczone są u góry ściągaczem, idealnie chroniąc stopę przed przemoczeniem.

pixel