Meteor

( ilość produktów: 202 )

Logo marki Meteor, sklep internetowy e-kobi.pl

Poczuj komfort zapewniany przez oryginalne pantofle od firmy Meteor. To polski producent obuwia domowego dla kobiet, mężczyzn i dzieci w każdym wieku. Firma z siedzibą w Nowym Sączu specjalizuje się w produkcji wygodnych pantofli wykonanych z materiałów przyjaznych środowisku, charakteryzujących się dużą przewiewnością, trwałych i atrakcyjnych wizualnie. Wybierz ofertę sklepu e-kobi.pl i zamów oryginalne kapcie damskie, dziecięce lub męskie właśnie tej marki!

Dwie linie butów - Natural Style i Home Slipper od Meteor

Odwiedzającym nasz sklep obuwniczy osobom dedykujemy dostępne w dużej różnorodności modeli, oryginalne pantofle polskiej firmy Meteor dwóch kolekcji. Linia Natural Style do domowe obuwie produkowane z naturalnych materiałów, takich jak konopie, bawełna czy len. To buty przewiewne, pozwalające oddychać stopom, zdolne do szybkiego oddawania wilgoci, a tym samym chroniące przed nadmiernym poceniem się stóp. To niezwykle higieniczne obuwie, które powinno przypaść do gustu wielu odbiorcom. Kapcie Meteor to także obuwie z kolekcji Home Slipper, czyli tradycyjne buty domowe, których cechą charakterystyczną są bogato, pięknie zdobione cholewy. Buty Meteor tej serii uzupełnione są kolorowymi haftami, nadrukami lub innego rodzaju aplikacjami, które nadają im niezwykle dekoracyjny charakter. Znajdziesz w tym miejscu kapcie męskie, buty dedykowane kobietom i dzieciom, we wielu modnych kolorach i różnych stylach wykonania. Oferujemy tradycyjne pantofle wsuwane z cholewą osłaniającą całą przednią część stopy, kapcie odsłaniające palce oraz buty domowe Meteor z pełną cholewą, dedykowane chłodniejszym dniom roku.

Jeśli szukasz modnego, porządnie wykonanego, trwałego i wygodnego obuwia do użytku domowego, dla siebie oraz pozostałych członków swojej rodziny, zapoznaj się z dostępną kolekcją stylowych kapci od polskiej firmy Meteor. Możesz wybierać pomiędzy butami o zróżnicowanej stylistyce wykonania, dostępnymi w bogatym wyborze kolorów i rozmiarów. Skorzystaj z naszej oferty i od razu zamów kilka par kapci dla wszystkich domowników.


pixel