Schawos

( ilość produktów: 13 )

Logo marki Schawos, sklep internetowy e-kobi.pl

Należąca do niemieckiej firmy J.H. Pölking GmbH Co. KG z Osnabrück marka Schawos to ekspert w produkcji wygodnego obuwia domowego dedykowanego szerokiemu gronu odbiorców. W sklepie e-kobi.pl prezentujemy wybrane modele ciepłych pantofli tekstylnych męskich i damskich, w tym klasyczne klapki wsuwane i kapcie w stylu półbutów, z wysokimi cholewami tekstylnymi, zapinane na rzepy.

Ciepłe obuwie domowe od Schawos

Specjalnością niemieckiego producenta jest sprzedaż tekstylnego obuwia domowego z filcowymi cholewkami, elastycznymi podeszwami i ocieplanym wnętrzem uzupełnionym miękką wkładką. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcji i wysokiej jakości użytych materiałów buty Schawos gwarantują najwyższy poziom komfortu codziennego użytkowania, są przy tym niezwykle trwałe i bardzo uniwersalne.

Cechami charakterystycznymi domowego obuwia Schawos są filcowe cholewy, które tworzą przyjazny stopom mikroklimat chroniąc zarówno przed nadmiernym poceniem się, jak i szybkim wychłodzeniem. Typowymi elementami butów tej marki są również elastyczne podeszwy, które zapewniają dobrą amortyzację od wstrząsów, miękkie wkładki, wewnętrzne ocieplenie z owczej wełny i anatomiczne wkłady typu fusbet, dzięki którym chodzenie jest mniej obciążające dla stóp. Wsuwane kapcie Schawos najczęściej wyposażone są w przedłużone cholewy z charakterystycznym zapiętkiem, który zapobiega zsuwaniu się kapci ze stóp.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz oryginalne kapcie damskie dekorowane niewielką naszywką umieszczoną z boku cholewy, przedstawiającą kwiaty oraz uzupełnione nazwą marki kapcie męskie i unisex w wersji wsuwanej i z wygodnym zapięciem na rzep.

Przyjrzyj się dostępnym modelom obuwia domowego niemieckiej produkcji i zamów parę kapci w rozmiarze, kolorze i stylu wykonania dobrze dopasowanym do swoich potrzeb. Obuwie Schawos to doskonały pomysł na prezent dla babci lub dziadka, mamy, taty lub innego członka bliskiej rodziny. To porządnie wykonane, ciepłe i bardzo wygodne buty do chodzenia po domu, do szpitala lub sanatorium. Polecamy!


pixel