Comfooty

( ilość produktów: 2 )

Logo marki COMFOOTY, sklep internetowy e-kobi.pl

Marka Comfooty to profilowane obuwie stworzone z myślą o wygodzie stóp kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Specjalnością marki są buty profilaktyczne z wkładkami anatomicznymi i lekkimi cholewami gwarantującymi doskonałą wentylację. To głównie lekkie klapki wsuwane, z zapięciem na metalowe klamerki lub rzepy. Skorzystaj z bogatej oferty sklepu e-kobi.pl i przyjrzyj się z bliska wybranym model obuwia tej popularnej marki.

Profilaktyczne obuwie skórzane Comfooty

Specjalnością marki Comfooty są buty profilaktyczne domowe i zawodowe, w tym różne wersje skórzanych klapek męskich i damskich. To umiejętnie wyprofilowane i profesjonalnie wykonane obuwie, które chroni stopy przed nadmiernym poceniem się, zapewniając mikroklimat korzystny dla zdrowia skóry. Wyprofilowane podeszwy i wkładki pobudzają krążenie i tym samym minimalizują ryzyko obrzęków związanych z wykonywaniem pracy wymagającej długotrwałego stania na nogach. Gumowane podeszwy zapobiegają poślizgnięciom.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz różnorodne klapki damskie i męskie skórzane, marki Comfooty. W każdym przypadku są to przewiewne buty wykonane z najlepszej jakości materiałów - skóry naturalnej i elastycznych tworzyw syntetycznych, które zapewniają dobrą amortyzację od wstrząsów. Klapki Comfooty w standardzie wyposażone są w miękkie wkładki piankowe pokryte naturalną skórą, dzięki której stopy mogą oddychać i mniej się pocą. Integralną częścią klapek są syntetyczne podeszwy w formie platform i koturn, które zapewniają duży komfort chodzenia po różnych, zwłaszcza twardych nawierzchniach oraz skórzane cholewy, które gwarantują trwałość, wygodę i atrakcyjny wygląd butów przez długie lata.

Zamów profilaktyczne obuwie domowe Comfooty, a Twoje stopy będą Ci wdzięczne. Dzięki umiejętnie wyprofilowanym podeszwom, elastycznym wkładkom i przewiewnym cholewom stopy w takich butach mogą odpocząć po męczącym dniu pracy, mniej się pocą i są chronione przed przegrzaniem. Wybieraj spośród różnych fasonów klapek męskich i damskich dostępnych w naszym sklepie w wielu popularnych rozmiarach. Zapraszamy!


pixel