Darmowe zwroty Paczkomatami InPost

Kupione u nas towary zwrócisz za darmo w każdym Paczkomacie InPost.

W naszym sklepie nie musisz się martwić o to, że wybrany rozmiar nie będzie pasował lub w jakikolwiek inny sposób nie spełni Twoich oczekiwań. Dzięki integracji naszego sklepu z darmowymi zwrotami kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie drogą przez mękę.

Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez bardzo prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej Paczkomatami InPost.

 

Korzyści jakie odnosisz dzięki narzędziu do zwrotów w naszym sklepie.

 

 • Łatwo

Dodawanie zwrotu zostało sprowadzone do sześciu prostych kroków stanowiących kreator zwrotu. Kreator automatycznie wygeneruje dla Ciebie etykietę, którą musisz jedynie wydrukować. Dzięki temu nie tracisz czasu na ręczne wypełnianie żadnych dokumentów!

 • Szybko i bezproblemowo

Dzięki automatyzacji procesu oszczędzasz czas i nerwy, nie musisz nigdzie dzwonić, ani z nikim negocjować warunków zwrotu.

 • Wygodnie

Dokument zwrotu wraz z etykietami na paczkę wygenerujesz w kreatorze zwrotów. Po przygotowaniu paczki nie musisz czekać na kuriera. Zabierasz ją ze sobą w drodze do pracy lub szkoły i zostawiasz w dowolnym Paczkomacie InPost.

 • Za darmo

Za przesyłkę zwrotną wygenerowaną przez nasz sklep NIC NIE PŁACISZ. Zależy nam na Twojej pełnej satysfakcji.

Bezpiecznie

Wszystkie zwracane przesyłki są ubezpieczone do wartości 1000zł.

Dokonaj zwrotu w prostych krokach!

W naszym sklepie nie musisz się martwić o to, że wybrany rozmiar nie będzie pasował lub w jakikolwiek inny sposób nie spełni Twoich oczekiwań. Dzięki integracji naszego sklepu z darmowymi zwrotami Paczkomatami InPost kupujesz bez stresu i obaw!

 

 

 

Szczegóły dotyczące kroków przekazania zwrotu:
 • Zaloguj się na swoje konto lub wejdź na stronę: https://e-kobi.pl/returns-open.php i podaj odpowiednie dane. Następnie w panelu zwrotów wybierz towar, który chciałbyś zwrócić;

 • W kolejnych krokach wybierz zwrot klikając na opcję „Skorzystam z przesyłek sklepu” oraz wybierając formę w jakiej chcesz otrzymać zwracane pieniądze;

 • Wygeneruj dokumenty zwrotu wraz z KODEM NADANIA ZWROTU, następnie wydrukuj je i koniecznie podpisz dokument zwrotu;

 • Pamiętaj, aby paczka nie przekraczała maksymalnego rozmiaru dla Paczkomatu czyli 41 x 38 x 64 cm;
 • Włóż zapakowany towar wraz z dokumentem zwrotu do kartonu przeznaczonego do wysyłki i dobrze go zaklej. Możesz wykorzystać karton, w którym otrzymałeś zamówione towary;

 • Pamiętaj o naniesieniu kodu nadania zwrotu na paczce;

 • Pamiętaj! Bardzo prosimy o włożenie do paczki oryginału paragonu. Jest on nam potrzebny do rozliczeń z urzędem skarbowym;

 • Udaj się do dowolnego Paczkomatu w Polsce - w każdym z nich nadasz samodzielnie paczkę z przesyłką
  zwrotną z naszego sklepu. Wszystkie Paczkomaty są czynne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Kod nadania
  zwrotu otworzy każdy możliwy paczkomat w Polsce, abyś mógł nadać paczkę zwrotną w dogodnej dla
  siebie lokalizacji.

 • Na ekranie Paczkomatu wybierz „Nadaj paczkę” a następnie „Mam kod zwrotu”. Zaakceptuj regulamin i wprowadź 10-cyfrowy kod zwrotu.

 • Ostatnim krokiem jest wybór gabarytu paczkomatu:

  -Najmniejsza - maksymalne wymiary 8 x 38 x 64 cm.
  -Średnia - maksymalne wymiary 19 x 38 x 64 cm
  -Duża - maksymalne wymiary 41 x 38 x 64 cm.

  po którym otworzy się skrytka w której możesz umieścić paczkę (nie zapomnij zamknąć drzwiczek)

 

 • Zwrotu pieniędzy, w formie wybranej w kreatorze zwrotu, dokonamy w ciągu 14 dni* od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o odstąpieniu od umowy. Z reguły trwa to jednak krócej. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia przez Państwa dowodu jej odesłania.

 

Do każdego zamówienia przysługuje tylko jeden darmowy zwrot. Jeśli klient z jakichś powodów będzie chciał dokonać zwrotu w kilku przesyłkach, darmowy zwrot przysługuje mu tylko jeden raz.

 

Powyższa procedura nie jest warunkiem skorzystania z ustawowego prawa odstąpienia od umowy oraz w żaden sposób go nie ogranicza.

pixel